KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12815515

nr 1281 5515

Ulla Helenius-Reit

(f. 1942), Sverige

Oljemålning, Stilleben. Signerad, daterad -84. Olja på duk, 95x68 cm

Ulla Helenius-Reit, svensk målare och tecknare född i Örebro 1942.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 20:09:07

Ulla Helenius-Reit

Läs mer om Ulla Helenius-Reit